Sokağı, hayatı, güzelliği en çok seven kentlerden birisi kuşkusuz İzmir. İzmir sosyal yaşamında etkili olan bağımsız ruh ve özgür hareket etme isteği tüm kültürel faaliyetler gibi dövmeye de yansıyor.

Tüm dünyada kullanımı artan dövmeler İzmir’de de oldukça popüler. İzmir’de birbirinden güzel dövmeleri yaptırmak isteyen insanlar için İzmir’de dövme yaptırmak için pek çok mekân, pek çok dövmeci tabelalı yer var.

Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra insanların aradığı en önemli şey güvenilir ve profesyonel bir dövme stüdyosu oluyor. Dövmeler bir ömür boyu bizimle beraber olacak vücut süslerimiz olduklarından hem şık ve estetik olmaları hem de kaliteli ve sağlıklı uygulanması için mutlaka profesyonel bir dövme stüdyosunda yapılmalıdırlar.

İzmir’de dövme yaptırabileceğiniz en güvenilir ve profesyonel mekanların başında Tattoobull Studio gelmektedir.

Tattoobull’dan randevu almak için hemen arayın.

2016 Yılında Hollanda’nın Amsterdam kentinde kurulan TattooBull’un İzmir şubesi olan TattooBull Studio yıllara dayanan uluslararası deneyime sahiptir.

Kendi dövme akademisine sahip olan TattooBull’un dinamik kadrosu sayesinde dövme yaptırma öncesinde detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tattoobull ekibi sayesinde dövme modelinizi tasarlamaktan, dövmeye dair kafa karışıklıklarınızı gidermeye kadar her konuda aradığınız cevapları bulabilirsiniz. 

Dövme uygulamasının tüm süreçlerinde uluslararası standartları koruyan TattooBull Studio’da sıhhi, güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

İstediğiniz dövmeleri yaptırmak için dönemsel uyguladığımız misafir sanatçı programımız kapsamında farklı ülke ve şehirlerden, uluslararası ödüllere sahip nitelikli dövme sanatçılarından da randevu alabilirsiniz.

Farklı dövme tarzlarında uzmanlaşmış dövme sanatçılarımız sayesinde istediğiniz dövme tarzını o tarzın ustalarına yaptırma imkanını bulabilirsiniz.

İzmir’de dövme yaptırmanın oldukça popüler olmasından dolayı dövme yaptırmak istediğinizde mutlaka stüdyomuzdan randevu almanız gerekmektedir. Dövmenizi şu an yaptırmayacaksanız bile mutlaka arayıp kafanızdaki sorulara cevaplar almanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Dövme Yaptırmak Acıtır mı?

Dövme yaptırmanın acı verici olduğu bir gerçek olmakla birlikte dövme yapılan yer, dövme yapılan kişinin acı toleransı ve dövmenin ebatlarına göre bu acının şiddeti değişmektedir. Ancak derinin kalın olduğu, sinirlerin az olduğu ve kemiklerden uzak bölgeler oldukça acısızdır. Mesela kolun üstü, dış pazılar, baldırlar, kalça, omuz, sırtın üstü oldukça düşük bir sızı verecektir. Sinirlere yakın, derinin ince olduğu ve kemik uçlarına denk gelen noktalar ise acı konusunda daha fazla rahatsızlık verecektir.

Deneyimli dövme stüdyo ve sanatçılarına dövme yaptırmak iğnenin giriş açısından, yeterli derinliğe kadar her sürecin doğru uygulanmasını ve canınızın daha az yanmasını garantiler. Kaliteli iğnelerin ve teknoloji harikası dövme makinelerinin dövme uygulaması esnasında canınızın daha az yanmasına olan katkısını yadsımamak gerekir. Doğru dövme uygulamaları için TattooBull Studio’dan hemen randevu alabilirsiniz.

Dövme Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

Dövme yaptırmak yaptıracak olduğunuz dövmenin boyuna, desen detaylarına, renkli olup olmadığına ve dövmenin yapılacağı yere göre değişiklik göstermektedir. 15-20 dakikada yapılacak küçük figürler olduğu gibi 10 saate varan uygulamalar gerektiren büyük dövme seansları da olabilmektedir.

Dövme randevusu sırasında istediğiniz dövme ve boyutunu belirttiğiniz zaman dövme sanatçılarımız size dövme uygulama süresini de ortalama olarak söyleyeceklerdir. Dövme yapımı esnasında müzik dinlemek, sohbet etmek veya video izlemek hem rahatlamanızı sağlar hem de geçen süreyi daha kısa hissetmenize yardımcı olabilir. Stüdyoda dövme yaptırırken kendi istediğiniz müziği talep edebilir ya da kulaklıklarınızla da istediğinizi müziği dinleyebilirsiniz.

İzmir’de Dövme Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de dövme yaptırmanın maliyeti başka bir şehirden farklı değildir. Dövme fiyatları dövmenin boyutuna, desendeki işçilik detayına, kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir. Dövme sanatçılarının yaratıcı eserleri olan dövmelere paha biçmek elbet kolay değildir. Ancak sadece profesyonel dövme stüdyoları sıhhi kurallara uygun malzemeleri, kaliteli boyaları ve iğneleri kullanırlar. Dövmenin kalitesini ve ömrünü belirleyen bu malzeme seçimleri de belli bir taban fiyat yaratır. 

İzmir’de dövme yaptırmayı düşünüyorsanız TattooBull Studio’dan dövme fiyatı almalısınız. Profesyonel bir dövme stüdyosundaki fiyatlar sizi şaşırtabilir. Gerçeklik dışı ucuz fiyatlara dövme yaptırma riskine girmenizi tavsiye etmeyiz. Bedeniniz kimsenin deneme tahtası olmadığı gibi sağlığınız da her şeyden önemlidir.

Bir Yanıt