İzmir’de dövme fiyatları diğer iller de olduğu gibi yaptırmak istediğiniz dövmenin modeli, ölçüsü, yeri ve tarzına göre değişir. Aynı zamanda dövmenizi yapacak olan dövme sanatçısının deneyim ve birikimine göre de fiyatlar değişebilmektedir. Dövmenin renkli olup olmadığı, desende kullanılacak boya miktarı, kaç saat sürecek bir iş olduğu fiyata yansıyacak detaylardır. Dövme için sabit ve tek bir fiyat verilemez. Çünkü dövme farklı varyasyonları olan aynı zamanda yaratıcılık gerektiren sanatsal bir üründür.

Tattoobull’dan randevu almak için hemen arayın.

Dövme açılış fiyatı ne demek

Dövme fiyatları belirlenirken açılış fiyatı diye bir kavram kullanılır. Bu dövmenin yapılması için kurulan hijyenik setin, bir kerelik kullanımı olan malzemelerin ve stüdyonun randevu ile ayrılmış koltuğunu karşılayan bir taban ücrettir. Dövme başlangıç fiyatları da farklılık göstermektedir.

Dövme Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Dövmenin bir ömür bedeninizde taşıyacağınız sanatsal bir uygulama olmasının yanı sıra bu işin hem tıbbi açıdan kuralları olduğunu hem de sanatsal deneyime dayandığını gözden kaçırmamak gerekir. Profesyonel ve güvenilir stüdyolar öncelikle doğru dövme uygulamasına odaklanırlar. Fiyat ucuzluğuna öncelik vermek genellikle istenmeyen, üzücü dövme deneyimlerine yol açar. Özellikle dövme sektöründe bu daha da kritiktir. Kalitesiz veya çalakalem yapılmış bir dövme sahibi olabileceğiniz gibi sağlığınızdan da olabilirsiniz. Bu sebeple doğru malzemeleri, profesyonel bir şekilde kullanan, yaptığı tasarım ve uygulamaya hâkim sanatçıların çalıştığı yerleri tercih etmeniz gerekir.

Dövme Fiyatının Kaliteye Etkisi

Dövme fiyatı doğrudan kaliteyi etkileyen bir şey değildir. Ancak dövme için gereken asgari şartlar ve dövme sanatçısı ücretleri dikkate alınmak durumundadır. Piyasa fiyatlarının oldukça altında olan fiyatların karşılığında kaliteli bir hizmet almak mümkün olmayacaktır. Ancak yüksek ücretler talep eden her mekân da size kaliteli hizmet vaat etmiş olmaz.

İzmir’de Dövme Fiyatları Uygun mu?

İzmir’de güvenilir ve profesyonel bir dövme stüdyosu bulma konusu maddi olarak sizi korkutmasın. Öncelikle İzmir’de dövme yaptırmadan önce stüdyoya uğrayıp yaptırmak istediğiniz dövme hakkında görüşmek önemlidir. Tattoobull Studio olarak bize danışan müşterilerimize kişiye özel bir tasarımı, profesyonel bir şekilde en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Uygun dövme fiyatlarımız sizleri şaşırtabilir.

Dövme stüdyosuna gittiğiniz zaman dövme sanatçısı ile tüm olasılıkları konuşabilirsiniz. TattooBull Stüdyo ekibi olarak sizlere dilediğiniz dövme tarzına hâkim dövme sanatçımız ile randevu oluşturabiliriz. İstediğiniz modeli, dövmenin yapılacağı yeri, kullanılacak boya gibi malzemeleri belirledikten sonra size özel fiyatı alabilirsiniz.

İnternette ya da profesyonel olmayan mekanlarda dövme ile amatör düzeyde ilgilenen insanlar tarafından malzeme maliyetlerinin bile altındaki tekliflere denk gelebilirsiniz. Bu tarz yerlerde mutlaka daha önce yaptıkları gerçek dövmeleri görmeyi talep edin. Kullanacakları malzemeleri inceleyin. Dövme yaptıracağınız kişi veya kurum hakkında sanal ve reel ortamlarda araştırma da yapmanız size fayda sağlayacaktır.

Tattoobull Studio’da dövme fiyatı alırken, geniş portföyümüzü inceleyebilir, aldığımız uluslararası ödülleri görebilirsiniz. Bu birikim ve başarılar kendiliğinden oluşmaz. Temellerinde dövme sanatına dair mesleki birikim, özveri, yadsınamaz düzeyde emek ve tutarlılık bulunmaktadır.

İster minimal bir çizim ister bütün sırtınızı kaplayacak realistic bir dövme ya da kolunuza bir old school yaptıracak olun, İzmir’de dövme yaptırmak ve fiyat almak için mutlaka Tattoobull Studio’ya uğrayın. Randevu almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Eller dövmesi, renkli dövme, göğüs dövmesi