Ailelerimiz bizler için önemlidir. Onlara önem verir onları hep yakınımızda bulmak isteriz. Aile dövmeleri de işte bu konuda oldukça etkilidir. Dövme yaptırarak ailenizi bedeninizde taşıyabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler, anne baba, dedeler, büyükanneler ile çekilmiş fotoğrafları hep hatırlamak isteriz. Her gün whatsapp gruplarında geyik muhabbeti yapmaya bayıldığımız yakınlarımız ile ortak anılarımızı dövme haline getirmek oldukça güzel bir fikir.

 

Günümüzde bu konsept oldukça popülerleşmeye başladı. Hangi dövme modelini yaptıracağı konusunda kafası karışık bir çok insan var. Sonunda tercihlerini kendileri için en önem verdikleri şey olan aile bireylerinden yana kullananların sayısı oldukça fazla. BU popülerliğe şaşırmıyoruz. Aile fotoğrafları seçeneğine evcil hayvanınızla da dahil olabilirsiniz. Nasıl olsa onlar da artık ailenizin bir parçası.

 

Aile fotoğrafı dövmesi

 

Aile fotoğrafı dövmelerini sadece anılardaki fotoğrafların bedeninize kopyalanması olarak ele almak yanlış. Bir fotoğrafı aynen realistik bir görsel olarak yaptırabileceğiniz gibi o fotoğraf üzerinden yepyeni bir tasarımı dövme sanatçınız ile birlikte tasarlayabilirsiniz.

 

Fotoğrafta öne çıkan komik pozlar, samimi anlar, komik giysiler, saçma yüz ifadeleri de iyi bir anı olduğu müddetçe dövme tasarımı için şahane malzemeler barındırıyorlar.

 

Aile Üyesi Fotoğrafları İçin Ufak Bir Not

 

Aile üyelerinizin fotoğraflarından dövme yaptırırken sizin için değerini yitirmeyecek kişileri seçmeniz önemli olacaktır. O sene tanışıp sizin evinizde kalan ev arkadaşınızın sizinle bir ömür dost kalıp kalmayacağını henüz bilemezsiniz. Bu sebeple kadraja önce sabit en yakınlarınız ile başlamak iyi bir fikir olacaktır.

 

Fotoğrafları yeniden tasarlama ya da aynı halde kopyalama kararı verirken de dövme sanatçınız ile görüş alışverişinde bulunmanız önemlidir.